Doprava a platba

Spôsoby dopravy

  • Osobný odber na pobočke Zásielkovne (€3,9)

Nechajte si tovar zaslať na jednu z pobočiek Zásielkovne a vyzdvihnite si ho osobne podľa svojich potrieb. Dodanie býva do 3-4 pracovných dní od odoslania zásielky. Zoznam pobočiek nájdete tu. Informácie o dodaní, alebo stave Vašej zásielky je možné sledovať pomocou služby Sledovanie zásielok. Sledovacie číslo zásielky vám zašleme prostredníctvom emailu na emailovú adresu, ktorú uvediete vo svojej objednávke.

  • Doručenie na adresu (Packeta - €5)

Zásielky posielané prepravnou službou GLS zasielame spolu so zvozom balíkov Zásielkovne, ktorá vo zvozovom depe predáva balíky spoločnosti Packeta. Dodanie býva do 3-4 pracovných dní od odoslania zásielky. Váš balík môžete sledovať online prostredníctvom sledovacieho čísla zásielky, ktoré vám zašleme prostredníctvom emailu na adresu, ktorú uvediete v objednávke.

Spôsoby platby

  • Platba kartou, alebo rýchly online prevod Comgate

Aby pre Vás bolo nakupovanie čo najpohodlnejšie, môžete svoju objednávku rýchlo a jednoducho zaplatiť platobnou kartou, alebo rýchlym online prevodom. Platbu uskutočníte prostredníctvom platobnej brány Comgate, ktorá je zabezpečená pomocou najmodernejších technológií a splňuje všetky bezpečnostné štandardy. Nemusíte se teda ničoho báť. My sa o zaplatení objednávky ihneď dozvieme, takže Vám ju môžeme obratom odoslať. To je skvelé nie?!

  • Dobierka (€1,8)

Pri volbe platby na dobierku zaplatíte tovar až pri doručení.