Nás príbeh

Untitled-9

Volám sa Lucka a moja diagnóza je jasná. Som milovník papierových diárov. Moja závislosť vypukla na strednej škole a o pár rokov neskôr, keď som dostala svoj vysnívaný krúžkový diár, už bolo nad slnko jasnejšie, že mi nie je pomoci. Je to zkrátka láska na celý život.

Lenže pri plánovaní mi niečo chýbalo. Krásne nálepky, ktorými by som si mohla ozdobiť diár. Na zahraničných blogoch sa to nimi len hemžilo! Napríklad nálepky od The Reset Girl. Panebože, to musí byť radosť niečo takého mať. Hneď by sa inak zapisovali všetky tie úlohy, do ktorých sa mi moc nechcelo. Lenže zohnať niečo také u nás bolo nemožné.

Tak som to zobrala ako výzvu a v novembri 2015 založila značku Fleppi, pod ktorou tvorím všetky tie krásne papierové veci. A pretože plánovanie je “choroba”, začala sa ponuka môjho e-shopu postupne rozrastať o ďalšie doplnky ako napríklad náplne do diára, záložky, samolepiace bločky, washi pásky a dokonca aj samotné diáre.

Untitled-10

Bez vás by tento príbeh neexistoval

Ale bez vás by značka Fleppi nemohla fungovať. Práve vy ste totiž hnacím motorom a baví ma vytvárať nálepky, o ktoré ma žiadate. A vaša úprimná radosť z balíčkov, ktorú zdieľate na Facebooku alebo Instagrame, ma každým dňom presviedča, že moja práca má zmysel.

Takže ak máte akýkoľvek nápad alebo tip na zlepšenie, napíšte mi! Sme v tom totiž spolu a ja urobím všetko preto, aby nás všetkých plánovanie ešte viac bavilo.

Pozor, 9 z 10 doktorov varuje! Nálepky od Fleppi spôsobujú silnú závislosť.
Používajte ich len na vlastné nebezpečie.